Serwis motorowodny Giżycko

Serwis motorowodny w Giżycku

Jesteś właścicielem łodzi motorowej i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia? Doskonale trafiłeś. Świadczymy usługi kompleksowego naprawy oraz serwisowania wszelkich jednostek motorowych. Profesjonalny park maszynowy oraz wykwalifikowani pracownicy szybko i sprawnie naprawią silnik Twojej motorówki lub sprawdzą poprawność działania instalacji elektrycznej na jachcie.

Naprawa jachtów motorowych Giżycko

W Giżycku znajduje się wiele jachtów i łodzi motorowych, które są wynajmowane na doby oraz tygodnie. Najczęściej czarterują je ludzie, którzy chcą spędzić wakacyjny urlop na Mazurach. Większość łodzi motorowych typu houseboat jest wynajmowanych bez uprawnień tzw. czarter bez patentu. Właśnie z tego powodu powstało Wodne Pogotowie Serwisowe. W przypadku jakiejkolwiek awarii warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

W kilka chwil od zgłoszenia jesteśmy naszą łodzią serwisową obok Twojej jednostki. W większości przypadków naprawę jednostki można wykonać na wodzie. W przypadku większych awarii należy wyciągnąć jacht na ląd i dopiero wtedy wykonać naprawę.